برای افزایش بازدید سایت روش‌های متفاوتی وجود دارد اما در میان تمام این روش‌ها، تنها بازدیدهایی بر روی رتبه الکسا تاثیر می‌گذارند که واقعی باشند. ترافیکی که از سمت سایت الکساکده برای سایر سایت‌ها ارسال می‌شود شامل بازدیدهای واقعی بوده و این مزیت را دارد که کاربر می‌تواند شناسه آمارگیر گوگل آنالیتیکز خود را زمان ثبت تبلیغ درج نموده و در نتیجه ترافیک دریافتی را در آمار روزانه گوگل آنالیتیکز خود مشاهده نماید. در حقیقت با این شیوه، در مدت زمان کوتاهی کاهش قابل قبولی در رتبه الکسا سایت ملاحظه خواهد شد. مزیت دیگر آنکه امکان بازدید از صفحات مختلف سایت نیز وجود دارد و این مساله به تقویت یکی از شاخص‌های الکسا همزمان با کاهش رتبه الکسا منجر می‌گردد.

حال ممکن است این سوال مطرح گردد که چرا باید تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش یابند؟ شاید مهم‌ترین نکته‌ای که در پاسخ به این سوال مطرح است تاثیر تعداد بازدیدکنندگان بر روی سئو سایت و در نتیجه افزایش درآمد سایت می‌باشد. همچنین این امر باعث می‌گردد تا آدرس سایت شما مورد توجه سیستم‌های مانیتورینگ قرار گیرد. در ذیل به چند نمونه از روش‌های افزایش بازدید سایت اشاره می‌کنیم:

1- استفاده از Back Link (بک لینک) از سایتهای دیگر: این روش در گذشته جزء رایج‌ترین شیوه‌ها به شمار می‌آمد ولی به دلیل استفاده بی‌رویه از آن، در حال حاضر چندان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

2- خرید جایگاه بنر در سایت‌های پربازدید: استفاده از این شیوه از لحاظ اثربخشی تا حدی قابل قبول می‌باشد ولی با توجه به هزینه‌های نسبتا بالای هر کلیک روی بنر، جزء گزینه‌های برتر برای انتخاب شیوه مناسب قرار نمی‌گیرد. مثلا اگر هزینه هر کلیک در بنر را با هزینه هر بازدید در سایت الکساکده مقایسه نماییم، ملاحظه می‌نماییم که هر بازدید در الکساکده گاها به قیمت یک‌هزارم هر کلیک خواهد بود.

3- تولید محتوا و انتشار مطالب جذاب برای کاربران: استفاده از این روش در کنار سایر روش‌های کاهش رتبه الکسا مانند استفاده از بازدیدهای الکساکده، پیشنهاد ما به شماست. برای این منظور می‌بایست نویسنده‌هایی را به صورت اختصاصی برای نوشتن یا ترجمه مقالات با کیفیت و کاربرپسند استخدام نموده و در کنار استفاده از روش‌های افزایش بازدید الکساکده، این مطالب نیز در سایت منتشر شوند تا بعد از آنکه بازدید کننده به سمت سایت شما هدایت شد، شخصا تمایل و رغبت به برگشت به سایت شما را داشته باشد. همچنین می‌توان این مطالب را در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها نیز منتشر نمود و بازدیدکنندگان جدیدی را نیز به این شیوه به سایت خود هدایت نمود.

4- سئو سایت و بهینه سازی سایت: لازم است به این نکته توجه شود که موتورهای جستجو به چیدمان و محتوای سایت اهمیت داده و در جذب کاربران جدیدی که از سمت موتورهای جستجو به سایت شما هدایت می‌شود بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پس لازم است علاوه بر آن که با استفاده از روش‌های مختلف منجمله استفاده از سیستم الکساکده سعی در کاهش رتبه الکسا سایت داشته باشید، همزمان به سئو و بهینه‌سازی سایت نیز توجه لازم صورت گرفته و حداقل اصول پایه آن را مد نظر داشته باشید. چرا که کاربرانی که توسط موتورهای جستجو به سایت شما هدایت می‌شوند، در حقیقت به دنبال مطالب سایت شما بوده‌اند و به همین دلیل بهترین کاربران احتمالی در آینده خواهند بود و لازم است نسبت به وفادارسازی آنها دقت لازم بعمل آید.

5- کاهش رتبه الکسا باعث افزایش اعتبار سایت شما و در نتیجه جلب توجه کاربر و اطمینان کاربر به سایت شما می‌گردد. البته لازم به یادآوری است که موارد دیگری نیز در جذب مخاطب تاثیر گذار است مثلا لازم است علاوه بر داشتن رتبه مناسب الکسا و برخورداری از اعتبار قابل قبول، مطالب سایت هم با کیفیت و جذاب باشد تا کاربران پس از ورود به سایت، از مطالب استفاده کرده و به سرعت از سایت خارج نشوند.

شما میتوانید همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا کده به ثبت تبلیغ در کوتاهترین زمان و بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید سایت خود بپردازید.