امروز افراد زیادی به دنبال کاهش رتبه الکسای سایت خود هستند. اگر بخواهیم به چرایی و دلیل این امر توجه کنیم می‌توان چنین گفت: از آنجایی که تعداد سایت‌ها در دنیای کنونی بسیار افزایش یافته، لازم است شاخص‌هایی را برای ارزش‌گذاری سایت‌ها در نظر گرفت. این معیارها توسط موارد متعددی تعیین می‌گردند که یکی از آنها ارزش‌گذاری سایت الکسا می‌باشد. به این دلیل کاهش رتبه الکسای سایت، از اهمیت خاصی برخوردار گردیده است.

چگونگی رتبه دهی سایتها توسط الکسا؟

در سایت الکسا شاخص‌های متفاوتی برای تعیین رتبه و جایگاه سایت‌ها وجود دارد. مثلا تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک سایت یکی از این شاخص‌هاست. البته تعداد بازدیدکنندگان، علاوه بر سایت الکسا، در سایت‌های دیگری مانند موتورهای جستجو و گوگل نیز در رتبه‌بندی سایت تاثیر می‌گذارند. نکته‌ی مهم آن که هر بازدیدی برای سایت مفید نیست و به این دلیل زمانی که تصمیم به کاهش رتبه الکسای سایت گرفته می‌شود لازم است در تعیین نوع بازدید دقت کافی اعمال گردد. به عنوان مثال اگر از برخی نرم‌افزارها که به صورت رایگان در اینترنت قرار گرفته و منجر به افزایش بازدید سایت شما می‌شود استفاده نمایید، نه تنها باعث بهبود رتبه الکسا نشده، بلکه به این دلیل که از مدتها قبل از طرف سایت‌های گوگل و الکسا و بسیاری از مراجع دیگر شناسایی شده‌اند، موقعیت سایت شما را به خطر خواهند انداخت.

در سایت الکسا کده می‌توانید با بهترین کیفیت و به سرعت بهبود رتبه الکسای سایت خود را انجام دهید. در این سایت از سیستم پیشرفته و به روز استفاده شده و به کاهش رتبه الکسا در سایت شما در مدت زمانی کوتاهی منجر خواهد شد. همچنین سایت الکسا کده افتخار دارد اعلام نماید به طور مرتب قوانین وضع شده جدید را از سوی مراجعی نظیر الکسا پیگیری نموده و سعی خود را میکند تا کاربران نتیجه مناسبی دریافت نمایند.

چرا کاهش رتبه الکسا اهمیت دارد؟

بهبود رتبه الکسا حقیقتا امر با اهمیتی به شمار می‌رود. مثلا دو سایت فروشگاه اینترنتی با کاربری مشابه را در نظر بگیرید که تمام شرایط یک محصول در آنها یکسان باشد. در این مثال، احتمال اینکه کاربر از سایتی که به واسطه رتبه‌ی الکسای بهتر دارای اعتبار بیشتری است، خرید نماید بیشتر خواهد بود. به همین خاطر بهبود رنک الکسا برای سایتها حائز اهمیت است، البته این به آن معنی نیست که صاحبان سایت دیگر نیازی به بروزرسانی و بهبود بخشهای دیگر سایت خود نخواهند داشت. چون مسلما در کنار کاهش رتبه الکسا، تولید محتوای مناسب و مفید نیز برای کاربران اهمیت دارد. در صورتی که سایت شما از نظر بهبود محتوای سایت و سایر بهینه سازی های دیگر در حد قابل قبولی قرار داررد به شما توصیه میکنیم همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا کده شروع فرایند رشد سایت خود را مشاهده نمایید.

چقدر ترافیک سایت را افزایش میتوان داد؟

در حال حاضر هیچ محدودیتی برای بهبود رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت شما در الکساکده وجود ندارد و شما می‌توانید جایگاه سایت خود را به هر میزانی که مد نظر داشته باشید برسانید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا داشتن سوال می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با استفاده از سیستم تیکت در سایت سوال خود را مطرح نمایید. همچنین می‌توانید در ساعات اداری با تلگرام درج شده در بخش تماس با ما، سوال خود را مطرح فرمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.